Vishay Dale CRCW25125M49FKEG
CRCW25125M49FKEG
Part No.:
CRCW25125M49FKEG
Datasheet:
CRCW25125M49FKEG.pdf
Description:
RES SMD 5.49M OHM 1% 1W 2512