Vishay Dale CRCW25125M60FKEG
CRCW25125M60FKEG
Part No.:
CRCW25125M60FKEG
Datasheet:
CRCW25125M60FKEG.pdf
Description:
RES SMD 5.6M OHM 1% 1W 2512