Vishay Dale CRCW25125M62FKEG
CRCW25125M62FKEG
Part No.:
CRCW25125M62FKEG
Datasheet:
CRCW25125M62FKEG.pdf
Description:
RES SMD 5.62M OHM 1% 1W 2512