Vishay Dale CRCW25125M76FKEG
CRCW25125M76FKEG
Part No.:
CRCW25125M76FKEG
Datasheet:
CRCW25125M76FKEG.pdf
Description:
RES SMD 5.76M OHM 1% 1W 2512