Vishay Dale CRCW25125M90FKEG
CRCW25125M90FKEG
Part No.:
CRCW25125M90FKEG
Datasheet:
CRCW25125M90FKEG.pdf
Description:
RES SMD 5.9M OHM 1% 1W 2512