Vishay Dale CRCW2512604KFKEG
CRCW2512604KFKEG
Part No.:
CRCW2512604KFKEG
Datasheet:
CRCW2512604KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 604K OHM 1% 1W 2512