Vishay Dale CRCW251260K4FKEG
CRCW251260K4FKEG
Part No.:
CRCW251260K4FKEG
Datasheet:
CRCW251260K4FKEG.pdf
Description:
RES SMD 60.4K OHM 1% 1W 2512