Vishay Dale CRCW2512619KFKEG
CRCW2512619KFKEG
Part No.:
CRCW2512619KFKEG
Datasheet:
CRCW2512619KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 619K OHM 1% 1W 2512