Vishay Dale CRCW2512619RFKEH
CRCW2512619RFKEH
Part No.:
CRCW2512619RFKEH
Datasheet:
CRCW2512619RFKEH.pdf
Description:
RES SMD 619 OHM 1% 1W 2512