Vishay Dale CRCW2512620KFKEG
CRCW2512620KFKEG
Part No.:
CRCW2512620KFKEG
Datasheet:
CRCW2512620KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 620K OHM 1% 1W 2512