Vishay Dale CRCW2512620RFKEH
CRCW2512620RFKEH
Part No.:
CRCW2512620RFKEH
Datasheet:
CRCW2512620RFKEH.pdf
Description:
RES SMD 620 OHM 1% 1W 2512