Vishay Dale CRCW251262K0FKEG
CRCW251262K0FKEG
Part No.:
CRCW251262K0FKEG
Datasheet:
CRCW251262K0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 62K OHM 1% 1W 2512