Vishay Dale CRCW2512634KFKEG
CRCW2512634KFKEG
Part No.:
CRCW2512634KFKEG
Datasheet:
CRCW2512634KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 634K OHM 1% 1W 2512