Vishay Dale CRCW2512634RFKEG
CRCW2512634RFKEG
Part No.:
CRCW2512634RFKEG
Datasheet:
CRCW2512634RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 634 OHM 1% 1W 2512