Vishay Dale CRCW251263K4FKEG
CRCW251263K4FKEG
Part No.:
CRCW251263K4FKEG
Datasheet:
CRCW251263K4FKEG.pdf
Description:
RES SMD 63.4K OHM 1% 1W 2512