Vishay Dale CRCW251263R4FKEG
CRCW251263R4FKEG
Part No.:
CRCW251263R4FKEG
Datasheet:
CRCW251263R4FKEG.pdf
Description:
RES SMD 63.4 OHM 1% 1W 2512