Vishay Dale CRCW2512649KFKEG
CRCW2512649KFKEG
Part No.:
CRCW2512649KFKEG
Datasheet:
CRCW2512649KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 649K OHM 1% 1W 2512