Vishay Dale CRCW251264K9FKEH
CRCW251264K9FKEH
Part No.:
CRCW251264K9FKEH
Datasheet:
CRCW251264K9FKEH.pdf
Description:
RES SMD 64.9K OHM 1% 1W 2512