Vishay Dale CRCW2512665KFKEG
CRCW2512665KFKEG
Part No.:
CRCW2512665KFKEG
Datasheet:
CRCW2512665KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 665K OHM 1% 1W 2512