Vishay Dale CRCW2512665RFKEG
CRCW2512665RFKEG
Part No.:
CRCW2512665RFKEG
Datasheet:
CRCW2512665RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 665 OHM 1% 1W 2512