Vishay Dale CRCW251266K5FKEG
CRCW251266K5FKEG
Part No.:
CRCW251266K5FKEG
Datasheet:
CRCW251266K5FKEG.pdf
Description:
RES SMD 66.5K OHM 1% 1W 2512