Vishay Dale CRCW251266R5FKEG
CRCW251266R5FKEG
Part No.:
CRCW251266R5FKEG
Datasheet:
CRCW251266R5FKEG.pdf
Description:
RES SMD 66.5 OHM 1% 1W 2512