Vishay Dale CRCW2512680KFKEG
CRCW2512680KFKEG
Part No.:
CRCW2512680KFKEG
Datasheet:
CRCW2512680KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 680K OHM 1% 1W 2512