Vishay Dale CRCW2512680RFKEH
CRCW2512680RFKEH
Part No.:
CRCW2512680RFKEH
Datasheet:
CRCW2512680RFKEH.pdf
Description:
RES SMD 680 OHM 1% 1W 2512