Vishay Dale CRCW2512681KFKEG
CRCW2512681KFKEG
Part No.:
CRCW2512681KFKEG
Datasheet:
CRCW2512681KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 681K OHM 1% 1W 2512