Vishay Dale CRCW251268K0FKEG
CRCW251268K0FKEG
Part No.:
CRCW251268K0FKEG
Datasheet:
CRCW251268K0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 68K OHM 1% 1W 2512