Vishay Dale CRCW251268R1FKEH
CRCW251268R1FKEH
Part No.:
CRCW251268R1FKEH
Datasheet:
CRCW251268R1FKEH.pdf
Description:
RES SMD 68.1 OHM 1% 1W 2512