Vishay Dale CRCW2512698KFKEG
CRCW2512698KFKEG
Part No.:
CRCW2512698KFKEG
Datasheet:
CRCW2512698KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 698K OHM 1% 1W 2512