Vishay Dale CRCW2512698RFKEG
CRCW2512698RFKEG
Part No.:
CRCW2512698RFKEG
Datasheet:
CRCW2512698RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 698 OHM 1% 1W 2512