Vishay Dale CRCW25126K20FKEG
CRCW25126K20FKEG
Part No.:
CRCW25126K20FKEG
Datasheet:
CRCW25126K20FKEG.pdf
Description:
RES SMD 6.2K OHM 1% 1W 2512