Vishay Dale CRCW25126K34FKEG
CRCW25126K34FKEG
Part No.:
CRCW25126K34FKEG
Datasheet:
CRCW25126K34FKEG.pdf
Description:
RES SMD 6.34K OHM 1% 1W 2512