Vishay Dale CRCW25126K34FKEH
CRCW25126K34FKEH
Part No.:
CRCW25126K34FKEH
Datasheet:
CRCW25126K34FKEH.pdf
Description:
RES SMD 6.34K OHM 1% 1W 2512