Vishay Dale CRCW25126K65FKEG
CRCW25126K65FKEG
Part No.:
CRCW25126K65FKEG
Datasheet:
CRCW25126K65FKEG.pdf
Description:
RES SMD 6.65K OHM 1% 1W 2512