Vishay Dale CRCW25126K80FKEG
CRCW25126K80FKEG
Part No.:
CRCW25126K80FKEG
Datasheet:
CRCW25126K80FKEG.pdf
Description:
RES SMD 6.8K OHM 1% 1W 2512