Vishay Dale CRCW25126K98FKEG
CRCW25126K98FKEG
Part No.:
CRCW25126K98FKEG
Datasheet:
CRCW25126K98FKEG.pdf
Description:
RES SMD 6.98K OHM 1% 1W 2512