Vishay Dale CRCW25126M04FKEG
CRCW25126M04FKEG
Part No.:
CRCW25126M04FKEG
Datasheet:
CRCW25126M04FKEG.pdf
Description:
RES SMD 6.04M OHM 1% 1W 2512