Vishay Dale CRCW25126M19FKEG
CRCW25126M19FKEG
Part No.:
CRCW25126M19FKEG
Datasheet:
CRCW25126M19FKEG.pdf
Description:
RES SMD 6.19M OHM 1% 1W 2512