Vishay Dale CRCW25126M20FKEG
CRCW25126M20FKEG
Part No.:
CRCW25126M20FKEG
Datasheet:
CRCW25126M20FKEG.pdf
Description:
RES SMD 6.2M OHM 1% 1W 2512