Vishay Dale CRCW25126M34FKEG
CRCW25126M34FKEG
Part No.:
CRCW25126M34FKEG
Datasheet:
CRCW25126M34FKEG.pdf
Description:
RES SMD 6.34M OHM 1% 1W 2512