Vishay Dale CRCW25126M49FKEG
CRCW25126M49FKEG
Part No.:
CRCW25126M49FKEG
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW25126M49FKEG.pdf
Description:
RES SMD 6.49M OHM 1% 1W 2512