Vishay Dale CRCW25126M65FKEG
CRCW25126M65FKEG
Part No.:
CRCW25126M65FKEG
Datasheet:
CRCW25126M65FKEG.pdf
Description:
RES SMD 6.65M OHM 1% 1W 2512