Vishay Dale CRCW25126M80FKEG
CRCW25126M80FKEG
Part No.:
CRCW25126M80FKEG
Datasheet:
CRCW25126M80FKEG.pdf
Description:
RES SMD 6.8M OHM 1% 1W 2512