Vishay Dale CRCW25126M81FKEG
CRCW25126M81FKEG
Part No.:
CRCW25126M81FKEG
Datasheet:
CRCW25126M81FKEG.pdf
Description:
RES SMD 6.81M OHM 1% 1W 2512