Vishay Dale CRCW25126M98FKEG
CRCW25126M98FKEG
Part No.:
CRCW25126M98FKEG
Datasheet:
CRCW25126M98FKEG.pdf
Description:
RES SMD 6.98M OHM 1% 1W 2512