Vishay Dale CRCW2512715KFKEG
CRCW2512715KFKEG
Part No.:
CRCW2512715KFKEG
Datasheet:
CRCW2512715KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 715K OHM 1% 1W 2512