Vishay Dale CRCW2512732KFKEG
CRCW2512732KFKEG
Part No.:
CRCW2512732KFKEG
Datasheet:
CRCW2512732KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 732K OHM 1% 1W 2512