Vishay Dale CRCW2512732RFKEG
CRCW2512732RFKEG
Part No.:
CRCW2512732RFKEG
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW2512732RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 732 OHM 1% 1W 2512