Vishay Dale CRCW251273K2FKEG
CRCW251273K2FKEG
Part No.:
CRCW251273K2FKEG
Datasheet:
CRCW251273K2FKEG.pdf
Description:
RES SMD 73.2K OHM 1% 1W 2512