Vishay Dale CRCW251273R2FKEG
CRCW251273R2FKEG
Part No.:
CRCW251273R2FKEG
Datasheet:
CRCW251273R2FKEG.pdf
Description:
RES SMD 73.2 OHM 1% 1W 2512