Vishay Dale CRCW2512750RFKEH
CRCW2512750RFKEH
Part No.:
CRCW2512750RFKEH
Datasheet:
CRCW2512750RFKEH.pdf
Description:
RES SMD 750 OHM 1% 1W 2512